Praca- HRSP

Szukasz pracy ?

Szukasz konkretnych ofert pracy i godnego wynagrodzenia? Dobrze trafiłeś!

Pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Szukasz pracownika ?

Męczy Cię już ciągłe poszukiwanie pracowników i przeglądanie setek CV? Chciałbyś to zmienić? Jeśli tak to świetnie trafiłeś!

+48 510 492 296

1000-1800

OFERTA PRACY: Pielęgniarka / Pielęgniarz z dyplomem

Zakres obowiązków:

Opieka nad osobami starszymi bezpośrednio w ich prywatnych domach oraz praca w klinikach prywatnych.

Do obowiązków będzie należało:

- zapewnienie profesonalnej pielęgnacji

- zapewnienie opieki i wsparcia pacjentowi

- samodzielny kontakt z lekarzami, szpitalami oraz rodziną pacjenta.

Wymagania:

- Wykształcenie pielęgniarskie, dyplom pielęgniarki lub pielęgniarki dyplomowanej oraz doświadczenie zawodowe

- Minimum komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub certyfikat językowy B2 (organizujemy również kursy językowe dla personelu medycznego)

- Obsługa komputera (organizujemy kursy)

- Życzliwość, empatia i otwartość na drugiego człowieka

- Prawo jazdy (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

- Zatrudnienie w niemieckiej klinice

- Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach pracy

- Pakiet niemieckich świadczeń socjalnych (ubezpieczenie chorobowe, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne, zasiłek na dzieci).

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- intensywne kursy językowe organizowane i finansowane przez pracodawcę

- pomoc w uznaniu dyplomu i kwalifikacji zawodowych

- Zarobki (każda osoba jest rozpatrywana osobno): zależne od stażu pracy (minimum 1800Euro) + dodatki socjalne

- Miejsce wykonywania pracy: Niemcy - różne miasta

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".