Praca- HRSP

Szukasz pracy ?

Szukasz konkretnych ofert pracy i godnego wynagrodzenia? Dobrze trafiłeś!

Pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Szukasz pracownika ?

Męczy Cię już ciągłe poszukiwanie pracowników i przeglądanie setek CV? Chciałbyś to zmienić? Jeśli tak to świetnie trafiłeś!

+48 510 492 296

1000-1800

OFERTA PRACY: Aptekarka/Aptekarz, Farmaceutka/Farmaceuta

Zakres obowiązków:

Praca w aptece będzie polegała na między innymi na:

- pakowaniu leków dla pacjentów (praca na zapleczu apteki);

- asystowanie przy innych farmaceutach czy farmaceutkach pracujących już w aptece;

- podstawowa obsługo klienta;

- inne prace apteczne.

Wymagania:

- Wykształcenie farmaceutyczne;

- Język niemiecki na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w niemieckiej aptece;

- Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach pracy;

- Zatrudnienie na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin;

- Praca w godzinach 8-16.

- Okres próbny wynosi 3 miesiące;

- Pakiet niemieckich świadczeń socjalnych (ubezpieczenie chorobowe, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne, zasiłek na dzieci);

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania;

- pomoc w uznaniu dyplomu i kwalifikacji zawodowych

- Zarobki: 2000 Euro brutto + dodatki socjalne

- Możliwość ubiegania się o zwrot kosztów dojazdu;

- Miejsce wykonywania pracy: Niemcy

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".