Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Praca- HRSP

Szukasz pracy ?

Szukasz konkretnych ofert pracy i godnego wynagrodzenia? Dobrze trafiłeś!

Pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Szukasz pracownika ?

Męczy Cię już ciągłe poszukiwanie pracowników i przeglądanie setek CV? Chciałbyś to zmienić? Jeśli tak to świetnie trafiłeś!

+48 510 492 296

.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

.

1000-1800


Nasza historia zaczyna się w roku 1993, gdy w Niemczech (Monachium/Bawaria) rozpoczyna swoją działalność Arbeitsgruppe GmbH  (aktualnie Adamski Consulting Munich). Głównym celem firmy, od samego początku, było objęcie swoimi usługami wszystkich możliwych branż zatrudnienia.

Proste zasady, które obowiązują do dziś, zawsze były aututem wyróżniającym działalność na tle innych firm. Prostota zatrudniania pracowników oraz łatwy dostęp do ofert pracy sprawiły, że Arbeitsgruppe GmbH osiągnęło wysoki poziom w branży human resources (HR - zarządzanie zasobami ludzkimi), rozszerzając swoją działalność na terenie Austrii, Szwajcarii oraz innych państw Europy Środkowej.

Wysoko wykwalifikowany personel to jeden z ważniejszych elementów działalności firmy. Inwestowanie w najlepszych specjalistów, doprowadziło Arbeitsgruppe GmbH do czołówki firm branży HR, które do dziś tworzą współpracującą ze sobą elitę human resources. Proste mechanizmy zarządzania ofertami pracy oraz aplikacjami osób szukających zatrudnienia od lat spełniają swoje zadanie. Dzięki dostępowi do nowoczesnych technologii stają się jeszcze bardziej niezawodne.

Nowoczesna technologia od początku towarzyszy Arbeitsgruppe GmbH. Działalność firmy opiera się ściśle na rozwiązaniach informatycznych. W obecnej chwili wszystkie czynności przeprowadzane są elektronicznie. Scentralizowany system zarządzania jest najważniejszym elementem działalności. Dzięki sieci Internet firma dociera do setek tysięcy osób.

Human Resources Solutions Polska rozpoczęła działalność w 2001 roku jako polski odział Arbeitsgruppe GmbH, wówczas pod nazwą WorkGroup Polska. Od 2012 roku działamy jako niezależna firma.